Skip links

Servis a oprava nábytku

Čo znamená servis sedačky u nás? Záručný a pozáručný servis, prečalúnenie, doplňovanie vysedených sedadiel a operadiel, komplet servis sedacích súprav, oprava poškodených hrán nábytku, výmena a servis pántov a oprava zlomených častí .

Čalúnenie nábytku

My nábytok nielen vyrábame, ale aj čalúnime. Keďže čalúnenie podlieha časom klasickému opotrebovaniu (sadanie, čistenie), treba ho po určitom období vymeniť. Ak ste investovali do drahej sedacej súpravy alebo stoličiek a nechcete kupovať nový nábytok, stačí si dať spraviť nové čalúnenie. Čalúnenie si môžete dať vymeniť aj vtedy, ak prerábate miestnosti v dome či byte a pôvodné čalúnenie vám neladí s interiérom. Máme vlastné štúdio, v ktorom sa môžete zastaviť a pozrieť si všetky látky alebo koženky. Máme teda bohaté skúsenosti, vďaka ktorým vám vieme poradiť pri výbere čalúnenia.

Čalúnime staré stoličky, pohovky, sedačky, všetok nábytok, na ktorom sa pôvodné čalúnenie zodralo, opotrebovalo, alebo nie je už estetické. Cena je individuálna, záleží od náročnosti, metráže čalúnenia a pod.

Mám záujem o

  Súhlasím so zaradením do newslettra