Skip links

O nás

Našu firmu sme založili už v roku 2005, kedy sme začínali ako firma špecializujúca sa na opravou odevov. Neskôr sme, najmä kvôli dopytu zo strany zákazníkov, firmu rozšírili aj o stolársku výrobu.

Naše podnikanie od svojho založenia prešlo veľkou transformáciou. Vášeň pre čalúníctvo nás postupne priviedla na cestu výroby nábytku.

Odvtedy je Damah symbolom kvalitnej výroby, detailného spracovania a odbornej práce. Do výroby nášho nábytku sa snažíme dať nielen naše odborné skúsenosti a znalosti, ale aj veľký kus nášho srdca.

Princípy

Damah pre Vás vie zabezpeciť naozaj širokú škálu služieb. Každý kus nábytku, ktorý u nás vyrobíme jestvorený od najmenšieho detailu v našej dielni. Od návrhu, cez šróby až po typy materiálov Vás prevedieme výrobou Vášho vysnívaného kúsku.

Môžete si vybrať množstvo detailov, typy rozťahovaní aj podhlavníkov.

Spoločne doladíme celkové prevedenie, vyhotovenie aj konečné dodanie nábytku až k Vám.

Tradícia

Na trhu pôsobíme už vyše desať rokov. Stojí za nami množstvo spokojných zákazníkov, pre ktorých sme za tie roky vyrobili niekoľko desiatok kusov kvalitného nábytku.

Skúsenosť

Naše skúsenosti a znalosti sa snažíme pretaviť do každého kusu nábytku, ktorý opustí našu dielňu. Neustále sa snažíme naše výrobky zlepšovať a tým ponúknuť našim zákazníkom len to najlepšie.

Precíznosť

Každému detailu nášho nábytku venujeme maximálnu pozornosť. Od šróbov až po výber najvhodnejšieho materiálu. Nenechávame nič na náhodu. Každý detail má svoj význam a tak pristupujeme k našej práci od začiatku.

Inšpirácia

Neustále hľadáme nové a moderné inšpirácie. Najväčšou inšpiráciou sú však pre nás naši zákazníci. Keďže sa každý nábytok snažíme čo najviac prispôsobiť konkrétnemu zákazníkovi a jeho požiadavkám.

Budúcnosť

Veríme,že v nasledujúcich rokoch budeme môcť pre Vás, pre našich zákazníkov, urobiť ešte o poriadny kus viac. Radi by sme Vám splnili všetky želania tak, aby ste boli s nákupom u nás ešte viac spokojní a aby sme pre Vás zabezpečili tie najlepšie služby. Preto sa chystáme, na základe Vašich požiadaviek, rozšíriť výrobu a celkovú ponuku našich výrobkov.

Zároveň by sme chceli priniesť našim zákazníkom výrazné skvalitnenie služieb a procesov, aby ste si nákup u nás užili čo najviac.Chceme tak docieliť napríklad rýchlejšie dodanie nášho nábytku k Vašim dverám, ako aj zrýchlenie a zlepšenie ostatných služieb.

A naším najväčším cieľom je otvorenie ďalšej našej predajne mimo Prievidze. Pretože k Vám chceme byť bližšie.